تاریخ اجرای برنامه: 23/ 10/ 95
ساعت حرکت: 08:00
ساعت برگشت: 17:30
سرپرست برنامه: شایگان
در تاریخ 23 دی ماه 95 تیم متشکل از 12 نفر به سمت باغشن گچ حرکت نمودیم ساعت 8:10 به دو راهی رسیده و در ساعت 8:20 برای صرف صبحانه توقف نمودیم و ساعت 8:30 استارت برای صعود قله زده شد. در مسیر به سمت هدف گام برداشته و از کنار رورخانه ادامه دادیم و به دره چهل قیز رسیدم که کوه های کلاغان و زرگران نیز از آن جا قابل مشاهده بود. ساعت 9:30 به آخرین چشمه موجود در مسیر رسیده و پس از استراحتی کوتاه ادامه راه در پیش گرفته شد.
ساعت دوازده و پانزده دقیقه به قله رسیدیم و استراحت کوتاهی نموده و به سمت پایین قله حرکت کردیم. مسیر برگشت با مسیر رفت متفاوت بود و قرار بر این بود که آبشار هاو را نیز ببینیم. ساعت 13:30 برای ناهار توقف کرده و بعد از ان در ساعت 14 ادامه مسیر دادیم و در ساعت 3:15 به آبشار رسیدیم و بعد از مشاهده این آبشار بزرگ و زیبا و عکاسی به سمت روستا حرکت نموده و در ساعت 5:30 به مینی بوس رسیده و به سمت نیشابور حرکت نمودیم.